Loty paralotnią i motolotnią nad morzem Półwysep Helski


Sporty ekstremalne na polskim wybrzeżu rozwijają się coraz szybciej i przybierają rozmaite formy. Jednak wybierając lot paralotnią lub motolotnią, jednocześnie mamy szansę odbycia wspaniałej wycieczki krajoznawczej z rewelacyjnymi widokami.

motolotnia nad morzem Władysławowo Półwysep Helski
Wielu z pewnością będzie trudno zdecydować na taki lot, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie mieli okazji szybować w powietrzu, ale naprawdę warto przełamać się, bo to, co możemy zobaczyć, jest warte zachodu. Oczywiście nie możemy zakładać, że od razu będziemy w stanie samodzielnie odbyć taki lot. Na początek lepiej spróbować lotu z instruktorem i zapisać się na kurs, które prowadzone są m.in. we Władysławowie, Helu czy innych miejscach na Półwyspie. Prowadzone w profesjonalny sposób dają gwarancję bezpieczeństwa.
 

Paralotnia, mająca wiele wspólnego ze spadochronem szybowcowym, daje poczucie pełnej swobody i wolności, znikają ograniczenia, a otwiera się bezkresna przestrzeń. Można zobaczyć Półwysep z góry, niemal w całości i docenić jego niezwykłość. Błękit morza widziany z wysokości także wygląda zupełnie inaczej niż z ziemi. Motolotnia jest już namiastką samolotu, ale wciąż zapewnia ogromne emocje. Trzeba tylko znaleźć w sobie trochę odwagi.
 
paralotnia nad morzem loty w tandemieCzy ktoś z Was próbował już lotu paralotnią lub motolotnią nad morzem? Jeśli tak, koniecznie napiszcie nam o swoich wrażeniach!
 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Kategorie:: Atrakcje nad morzemPolecane artykuły

Tags:

RSSKomentarze i Opinie (1)

Pozostaw komentarz dot. Loty paralotnią i motolotnią nad morzem Półwysep Helski

  1. MAJKA pisze:

    Gdzie można znaleźć jakiś kontakt do firm oferujących lot paralotnią nad półwyspem?

Pozostaw komentarz dot. Loty paralotnią i motolotnią nad morzem Półwysep Helski

Obraz CAPTCHY
*

Wakacje 2019 nad morzem