Loty widokowe nad Półwyspem Helskim


Niewiele jest w naszym kraju, a nawet w Europie takich osobliwości przyrody jak Półwysep Helski. Trudno jednak dostrzec jego niezwykły kształt wbijającej się w morze kosy. Ale jeśli zmienimy perspektywę i spróbujemy spojrzeć na niego z góry, wszystko zobaczymy jak na dłoni.

loty widokowe nad morzem Półwysep Helski
Dzięki temu, że w Jastarni funkcjonuje niewielkie lotnisko, mamy szansę skorzystać z niezwykle emocjonujących lotów widokowych. Odbywają się one niedużymi samolotami typu Cessna czy AN-2 i trwają po kilkanaście minut. To jednak w zupełności wystarczy, żeby zobaczyć niesamowite pejzaże, a przede wszystkim zarys Półwyspu i otaczające go morze. Dopiero wówczas można zdać sobie sprawę, jak wspaniałe dzieła jest w stanie stworzyć natura. Wystarczy rozsiąść się wygodnie i rozkoszować widokiem. Już samo położenie mini-lotniska jest wyjątkowe – lądowanie na wąskim skrawku lądu, a po obu stronach morze. Zapewniamy Was jednak – to jest bezpieczne!
 

Do wyboru mamy 2 trasy: Jastarnia – Hel – Jastarnia lub Jastarnia – Władysławowo – Jastarnia, zatem na sam koniec albo na sam początek Półwyspu. Tego typu loty widokowe kosztują, w zależności od ilości pasażerów w samolocie, cena za lot waha się między 100 a 400 zł za osobę. Wrażenia zapamiętamy na pewno do końca życia. Lataliście już nad morzem? Czekamy na Wasze opinie! Jeżeli jednak lot w samolocie to dla Was zbyt mała dawka adrenaliny – absolutnym hitem będą skoki spadochronowe o których napiszemy już wkrótce
 

 

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 3.7/5 (7 votes cast)
Loty widokowe nad Półwyspem Helskim, 3.7 out of 5 based on 7 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*