Gwiazda Morza Władysławowo opinie Apart Hotel

Już w wakacje 2013 r. pierwsi turyści i szczęśliwi właściciele zamieszkają w nowym Apart Hotelu Gwiazda Morza we Władysławowie. Sprawdzamy szczegóły tej inwestycji i czego można spodziewać się po nowym hotelu. Już wkrótce pierwsze opinie turystów!


Czym jest Apart Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie? Budowany w systemie "zarabiaj i mieszkaj" czyli coraz bardziej popularnym na Wybrzeżu systemie kupowania i wynajmowania apartamentów blisko morza, z możliwością korzystania przez określony czas w roku. Inwestor Gwiazdy Morza zachęca do zakupu i dalszej bezobsługowej obsługi. To wyspecjalizowana firma zajmie się wynajmem apartamentów, ich sprzątaniem i bieżącymi naprawami. To wygodne rozwiązanie dla osób, które mają wolne środki na koncie, a marzą o nieruchomości nad morzem. Hotel Gwiazda Morza będzie składał się z wspólnej części hotelowej z zapleczem rekreacyjnym oraz budynków apartamentów. Lokalizacja inwestycji jest fenomenalna – tuż obok portu i letniego  serca Władysławowa i dosłownie kilka kroków od plaży.

Niestety dziś jeszcze nie możemy podzielić się opiniami jak wygląda standard wykończeń oraz jak gościnny jest personel Apart Hotelu Gwiazda Morza we Władysławowie – o tym już wkrótce. Opublikujemy również Wasze opinie o apartamentach i całej inwestycji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*