Imprezy Majówka 2014 – Półwysep Helski

Majówka 2014 zbliża się wielkimi krokami! Sprawdźmy zatem jakie imprezy i wydarzenia organizują poszczególne miejscowości Półwyspu Helskiego i te w okolicy. 

Zaczynamy od Władysławowa. Tutaj przeważają propozycje turystyki aktywnej. Już na początku rozpocznie się rajd rowerowy, wyścigi na łyżworolkach, otwarty zostanie również Nordic Walking Park.  Podczas majówki odbędzie się turniej łuczniczy oraz turniej gier Fifa oraz Need for Speed na konsolach XBox. Szczegóły na oficjalnej stronie Władysławowa oraz na plakacie poniżej:
Imprezy Władysławowo Majówka 2014

Podczas majówki zainaugurowany zostanie cykl koncertów w Ocean Parku czyli Ocean Park Festival. 3 maja na scenie zagrają Modern Talking Reloaded, Francesco Napoli i Power Play. Imprezę poprowadzi Konio który już teraz zaprasza Was na kocerty:

 Z kolei majówka 2014 w Jastarni to Festiwal Wokalny "Śpiewać Każdy Może" czy BiesiadaShow. Jednak absolutnym hitem wśród majówkowych wydarzeń powinno okazać się impreza "Dawno temu w Jastarni" czyli rekonstrukcja wydarzeń sprzed 100 lat – zobaczycie jak żyli i pracowali dawni mieszkańcy Jastarni (1 maja – Poławianie laskorna, godz. 11.00, ul. Bałtycka -plaża wejście 46; godz.11:00 , rekonstrukcje odbędą się w Chacie Rybackiej  ul. Rynkowa 10).

 Majówka 2014 Jastarnia imprezy

Weekend majowy to doskonała okazja do wspólnego piknikowania przy wieży „Kaszubskie Oko” w Gniewinie. W ramach atrakcji: występy muzyczne na scenie oraz konkursy. Warto podkreślić, iż wstęp do kompleksu "Kaszubskie Oko" jest bezpłatny. Zobacz plakat z prezentacja wydarzeń na majówkę w Gniewinie:
Majówka w Gniewinie - Kalendarz imprez 2014

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*