Aquaparki nad morzem w Polsce

Coraz częściej wybierając wypoczynek nad morzem poszukujemy hoteli czy miejscowości, w których bez problemu będziemy mogli korzystać z basenu, a najlepiej z aquaparku czy większego parku wodnego? Pewnie dlatego, że chcemy mieć pewność wodnych szaleństw niezależnie od pogody!

To właśnie zimą wybór nadmorskiego hotelu z aquaparkiem ma najwięcej zalet. Spacery po zmrożonym piasku na plaży, a chwilę później pełen relaks w basenach czy gorącym jacuzzi. Jednak nie zawsze musimy korzystać z drogich Hoteli SPA , aby bez problemy korzystać z basenów czy parków wodnych. Wypoczywając w Trójmieście śmiało można polecić Sopocki Aquapark to  jeden z pierwszych w Polsce parków wodnych. Czynny cały rok zapewnia moc atrakcji dla całej rodziny. Czekają tam na Was m.in. rwąca rzeka, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, czy kącik dla najmłodszych dzieci.

Sprawdź również: hotel nad morzem z salą zabaw dla dzieci

Bardzo dobre warunki do popływania znajdziecie we Władysławowie – tamtejszy Ośrodek Przygotowań Olimpijskich posiada pełnowymiarowy basen oraz mniejszy basen dla dzieci czy relaksu z atrakcjami wodnymi oraz bezpłatną  zjeżdżalnią wodną, a tuż obok Ocean Parku znajdziecie nowość Lemon Park Władysławowo – 900 m2 basenów na otwartym powietrzu ze zjeżdżatlniami o długości nawet 50 m –  Świetne warunki do zabawy czekają na Was w Aquaparku Panorama w Jarosławcu – ten kompleks położony tuż przy plaży zapewnia mnóstwo dobrej zabawy w okresie letnim, gdyż większość atrakcji jest na otwartym powietrzu. Bardzo dobrze prezentuje się również odkryty basen ze zjeżdżalniami w Ustroniu Morskim.

Zobaczcie jak wygląda Aquapark nad samym morzem w Jarosławcu:

Hotele z Parkami Wodnymi znajdziemy w każdej większej miejscowości nadmorskiej. W Darłowie znajdziecie Park Wodny Jan. W Kołobrzegu jest conajmniej kilka hoteli spa z ciekawymi basenami, a do tego MOSIR w Kołobrzegu udostępnia basen z brodzikiem dla dzieci, gejzerami, dziką rzeką zjeżdżalnią wodną.

Już wkrótce opisy i recenzje większości nadmorskich Hoteli z Aquaparkami/Parkami Wodnymi!

1 opinia dla “Aquaparki nad morzem w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*