Lunapark Władysławowo-wesołe miasteczko

Lunapark Sowiński – to wesołe miasteczko już na stałe wpisało się w krajobraz Władysławowa. Sporych rozmiarów diabelski młyn z widokiem na morze czy podobno największa kolejka górska w Polsce widoczne są już od wjazdu do miasta. Czy warto wybrać się tam z dziećmi? Jakie atrakcje czekają na najmłodszych i tych starszych? Jakie są ceny, godziny otwarcia i Wasze opinie? Sprawdźmy!

Lunapark Władysławowo ceny godziny otwarcia opinie

 Zdecydowanie wartą uwagi atrakcją jest diabelski młyn czyli koło widokowe, dzięki któremu będziecie mogli podziwiać Władysławowo z góry, ale także widok na Półwysep Helski, morze i Zatokę Pucką. Cena biletu to 8 pln za jeden przejazd. Ilość atrakcji w wesołym miasteczku jest całkiem spora, podobnie jak ze zróżnicowaniem wiekowym sprzętu :). Na szczęście w ostatnich latach przybyło ciekawego sprzętu, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie: kolejka górska Tajfun to coś dla lubiących szybkie zjazdy w dół, choć chyba jeszcze bardziej adrenalinę podniesie karuzela Space Loop – zobaczcie film poniżej:

 "Niewiny splash shake"

Zobaczcie też inne atrakcje Lunaparku we Władysławowie-  Szybkość zapewnią Wam również karuzele Condor- w której będziecie mogli doznać mocnych przeciążeń, czy wyglądająca niewinnie, a szybko kręcąca się jednocześnie wokół 3 osi karuzela splash shake. Nie brakuje też atrakcji dla maluchów-tradycyjne samochodziki, małe karuzele czy pływające łabędzie i wiele wiele innych atrakcji. Jeśli chcecie poszaleć powinniście zadbać o grubszy portfel – o ile zabawa na jednej atrakcji Was nie zrujnuje, o tyle sprawdzenie kilku atrakcji wesołego miasteczka może odchudzić rodzinny portfel. 

Zobaczcie filmy z kilku innych atrakcji Lunaparku we Władysławowie:

 Czekamy na Wasze opinie, co się podobało, jakie atrakcje są najciekawsze?

Godziny otwarcia: w czerwcu od godz.11 do 20. W lipcu i sierpniu nawet do 22. Lunapark łatwo znajdziecie, znajduje się tuż obok Domu Rybaka – czyli wieży widokowej.

koło widokowe Władysławow diabelski młyn

 

 

 

1 opinia dla “Lunapark Władysławowo-wesołe miasteczko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*