Madagaskar 3 w Gdyni-cyrkowa parada maskotek

W związku z premierą wielkiego hitu „Madagaskar 3” rozpoczyna się kolejny cykl letnich imprez filmowych. Po ogromnym sukcesie Parad Smerfów, czas na PARADĘ BOHATERÓW MADAGASKARU, którzy w tej nowej odsłonie udają się w podróż po Europie wraz z cyrkową trupą.

„Madagaskar 3” to kolejna część jednej z najbardziej popularnych serii komedii animowanych, która polską premierę będzie miała 3 sierpnia. Lwa Alexa, zebry Marty, żyrafy Melman, hipopotamicy Glorii, pingwinów i króla Juliana nie trzeba przedstawiać. Dla tych, którzy nie mogą doczekać się kinowej premiery tego animowanego hitu, dystrybutor przygotował nie lada atrakcje.
Przez cztery kolejne tygodnie, w sześciu miastach Polski (Warszawie, Gdyni, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Poznaniu), można będzie dołączyć do niezwykle barwnej i widowiskowej parady cyrkowej. Ideą parad jest zaktywizowanie do wspólnej, letniej zabawy całych rodzin. W cyrkowym otoczeniu, tak rzadko widzianym w miastach oraz wśród bohaterów animacji, każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w niezwykły świat filmu pełen klaunów, żonglerów i …
W Gdyni do Parady można będzie dołączyć w dniu 8 lipca (niedziela). Parada ruszy z Bulwaru Nadmorskiego w kierunku Skweru Kościuszki o godzinie 13.00. Parada rozpocznie się od powitania i zachęcenia do zabawy zgromadzonych uczestników. Następnie, przy dźwiękach muzyki „Wyginam śmiało ciało”, przejdzie przez wyznaczone ulice. Paradę otwierać będą szczudlarze, żonglerzy, którzy będą aktywnie zachęcać zgromadzonych, jak i przechodniów do zabawy. Za nimi jechać będzie, specjalnie stworzona na tę okoliczność, cyrkowa platforma, na której oprócz animatora zagrzewającego do zabawy będą 3 postacie bohaterów filmu: Alex i dwa pingwiny. Platforma ma prawie 3 metry szerokości i 7 metrów długości.

Paradę zamykać będzie wyjątkowa atrakcja: 6 balonów helowych w postaci lwa Alexa, hipopotamicy Glorii, zebry Marty, króla Juliana i dwóch pingwinów (wielkość największego balonu to: długość 6 m, wysokość 3,6 m, szerokość przy rozłożonych rękach 5 m) szybować będzie kilka metrów nad ziemią.
Ostatnim elementem parady, która powinna trwać ok. 3 godziny, będą m.in. konkursy, zabawy i liczne atrakcje, nie tylko dla dzieci. Rodzice wraz z dziećmi będą mogli np. uczestniczyć w warsztatach cyrkowych. Nie zabraknie też czasu na robienie zdjęć w towarzystwie głównych bohaterów filmu.
Wydarzenie organizowane jest przez dystrybutora filmu UIP i AIM Media. Impreza nie ma charakteru stricte komercyjnego i uczestnictwo w niej będzie całkowicie bezpłatne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*