Wybierz Bursztynową Miss Internetu 2012

1 sierpnia ruszył plebiscyt na Bursztynową Miss Polski Internetu 2012 -piękne dziewczyny na pięknych plaża. Tytuł trafi do jednej z 12 finalistek konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012, która zdobędzie najwięcej głosów oddanych drogą smsową. Na głosujących czeka atrakcyjna nagroda – tablet marki Tracer OVO oraz możliwość osobistej koronacji zwyciężczyni plebiscytu.

Plebiscyt na Bursztynową Miss Polski Internetu 2012 potrwa od 1 sierpnia do 16 sierpnia 2012 r. Głosować można na swoje ulubione kandydatki startujące w konkursie Bursztynowa Miss Polski 2012 (pełna lista i numery finalistek poniżej). Ta, która uzyska najwięcej smsów zdobędzie tytuł komplementarny i atrakcyjne nagrody, które wręczone zostaną podczas finału wyborów w dniu 18 sierpnia na Promenadzie w Ustce.


Aby zagłosować na swoją faworytkę należy wysłać wiadomość SMS na numer 7148 o treści BMP.# (gdzie # to numer wybranej kandydatki, np. BMP.1). Koszt sms-a to 1,23 zł z VAT.

Osoby, które wezmą udział w głosowaniu SMS-owym, mają szansę na zdobycie wartościowej nagrody.
– Sponsorem plebiscytu jest firma PPHU Koni Systemy IT, która ufundowała tablet marki Tracer OVO – informuje Adam Brinkiewicz z Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider z Elbląga, która jest organizatorem wyborów Bursztynowej Miss Polski. – Nagrodę wylosuje jeden z uczestników biorących udział w plebiscycie. Głosowanie zakończy się w dniu 16.08.2012 a ogłoszenie wyników nastąpi podczas gali finałowej konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012, już 18 sierpnia w Ustce. Dodatkowo osoba wylosowana, będzie miała możliwość wręczenia szarfy zwyciężczyni plebiscytu podczas finału w Ustce.
Nie zwlekaj! Zagłosuj na swoją faworytkę już dziś! Zobacz je wszystkie!

Regulamin konkursu, wszystkie informacje o kandydatkach, zdjęcia i filmy z prezentacją finalistek oraz aktualny ranking znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej konkursu www.bursztynowamiss.pl

Lista kandydatek i numerów w głosowaniu na Bursztynową Miss Polski Internetu 2012:

1. Alicja Oryl (16 lat, Elbląg) – SMS o treści BMP.1
2. Kamila Motyka (17 lat, Braniewo) – SMS o treści BMP.2
3. Patrycja Kunysz (21 lat, Słupsk) – SMS o treści BMP.3
4. Agnieszka Pawowicz (20 lat, Elbląg) – SMS o treści BMP.4
5. Aneta Perwejnis (19 lat, Orneta) – SMS o treści BMP.5
6. Elwira Góźdź (18 lat, Braniewo) – SMS o treści BMP.6
7. Karolina Skwarska (22 lata, Nidzica) – SMS o treści BMP.7
8. Natalia Szewczak (20 lat, Olsztyn) – SMS o treści BMP.8
9. Agnieszka Boryń (20 lat, Kwidzyn) – SMS o treści BMP.9
10. Alicja Kula (20 lat, Górowo Iławeckie) – SMS o treści BMP.10
11. Aleksandra Prochera (24 lata, Dębice) – SMS o treści BMP.11
12. Magdalena Srock (16 lat, Elbląg) – SMS o treści BMP.12

 SMS-a należy wysłać na numer 7148. Prezentację video każdej z finalistek znajdziecie tutaj

Wybierz najładniejszą dziewczynę polskich plaż – wybierz swoją Bursztynową Miss Polski Internetu 2012 i weź udział w losowaniu cennej nagrody!

AM-R Lider

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*