Pogoda na drugą połowę sierpnia 2018

Choć sierpień czasem uważany jest za schyłkowy miesiąc lata (a przecież trwa ono jeszcze we wrześniu), to również wtedy może być jeszcze naprawdę gorąco. Nawet i druga połowa sierpnia potrafi przynieść jeszcze bardzo wysokie temperatury.

W tym roku wszystkie przewidywania pozwalają twierdzić, iż wyjątkowo będzie cieplejsza niż pierwsza połowa, w której spodziewanych jest kilka deszczowych dni (bardziej burzowych niż deszczowych). Nie powinny one jednak wpłynąć na długotrwałą zmianę pogody, które ma być kontynuacją ciepłej końcówki lipca. Na ten moment najładniejsze dni zapowiadają się na okres 15-31 sierpnia. Wygląda na to, że w tym roku właśnie pod koniec sierpnia wrócą lipcowe upały, więc najprawdopodobniej wciąż będzie to aura sprzyjająca wyjazdom nad morze.

Zawsze istnieje też możliwość, że wśród słonecznych, ciepłych dni zaplącze się kilka deszczowych i chłodniejszych. Cały miesiąc prognozuje się raczej jako korzystny, ale wiadomo, że nigdy nie można przewidzieć tego na 100%. Trzeba jednak być dobrej myśli i nie zrażać się chwilowymi załamaniami pogody. Warto przy tym pamiętać, że w drugiej połowie sierpnia noce mogą być już nieco zimniejsze, czasem więc dobrze będzie wychodząc wieczorem zabrać ze sobą ciepłą bluzę albo lekką kurtkę.

Więcej o pogodzie będzie można powiedzieć bliżej sierpnia, sprawdzajcie więc naszą stronę, aby znaleźć nowsze informacje.

Wiele osób ma własne teorie co do pogody na drugą połowę sierpnia 2018, mogę więc za pośrednictwem naszej strony podzielić się nimi z innymi!
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*