Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2017 i Sylwestra

Zastanawiacie się w jakiej aurze spędzimy Święta Bożego Narodzenia 2017? Prawdopodobnie jako pierwsi podamy sprawdzone prognozy. Aktualizacja grudnia:

Pogoda na święta: Prawdziwa zima przyjdzie już w pierwszej połowie grudnia. Mróz i dużo śniegu -dzieciaki będą się cieszyć z takiego rozwoju sytuacji pogodowej.  W okresie Świąt nie powinniśmy się spodziewać większych opadów białego puchu-ewentualnie w nocy może lekko padać, ale bardzo słabo, jednak mróz i duże opady przed świętami pozwalają mieć pewność, że Święta będą białe! Temperatury od -8 do -2 stopni, w nocy przymrozki do -15 !!! Jednak już w pierwszy dzień Świąt przyjdzie odwilż !W górach wyśmienite warunki dla narciarzy. 

Sprawdź: Święta z dzieckiem w hotelu – najlepsze oferty

Pogoda na sylwestra:  Przełom roku to ochłodzenie w całym kraju – dlatego,  w wielu miejscach Nowy Rok przywitamy z intensywnymi opadami śniegu.ze śniegiem. Nie będzie siarczystych mrozów tak jak w roku ubiegłym, więc jeśli wybieracie się na sylwestra pod chmurką powinno być znośnie. Mamy nadzieję, że już zaplanowaliście ten wyjątkowy dzień, jeżeli nie to zapraszamy na sylwestra nad morzem.

Sprawdź koniecznie: pogoda na zimę 2017/2018

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*