Pogoda nad morzem na lato – wakacje 2024

Wszyscy zastanawiamy się jaka będzie pogoda w nadchodzących letnich miesiącach… Czasnadmorze.pl sprawdził wszystkie „naukowe” i te „z fusów” prognozy pogody na lato 2024.

Zima w tym roku nie była zbyt długa i mroźna, jakie więc będzie lato? Czy tak gorące i słoneczne jak w roku ubiegłym? Czy może czeka nas pogodowa huśtawka? Wiosna nie była zbyt ciekawa, więc logika podpowiada, iż w lato czeka nas odreagowanie i pogoda zaszaleje (oczywiście pozytywnie 🙂 ).  W styczniu dla dziennika Fakt jeden z górali z Wisły przewidział: „Wiosna, co prawda, trochę się spóźni, ale za to lato będzie udane. Maj i czerwiec, będą co prawda burzowe, ale lipiec, a szczególnie sierpień będą bardzo ładne”. Jeśli wierzyć słowom górala, a w dużej części miał rację – to nie mamy się czego obawiać – pogoda latem będzie dobra.

Dla pewności sprawdziliśmy również prognozy pogody na lato przygotowane przez synoptyków kliknij na link z wybranym miesiącem i dowiedz się więcej szczegółów:

Sprawdź:     
Pogoda na czerwiec 2024 nad morzem


Sprawdź:   Pogoda na lipiec 2024 
.

Sprawdź:    Pogoda na sierpień 2024 nad morzem

Sprawdź: Pogoda na wrzesień nad morzem  – „Pierwszy tydzień września będzie deszczowy, jednak w kolejnym wróci polskie lato…bez upałów, ale słonecznie i bezchmurnie! I tak prawdopodobnie będzie przez dwa środkowe tygodnie września… Spodziewamy się spokojnej aury ze sporą ilością pogodnego nieba i ciepłym powietrzem.”      

Cóż…pozostaje nam tylko wierzyć w zapewnienia synoptyków i przewidywania górali. Oby prognozy na lato 2024 się sprawdziły…

Sprawdź koniecznie: Ranking Miejscowości Nadmorskich
Pogoda na lato nad morzem Lipiec Sierpień

Realnie i to też nie w 100 % pogodę można przewidzieć na kilka dni do przodu. Z dużym prawdopodobieństwem możemy poznać też pogodę na kilkanaście dni naprzód – co przed naszym urlopem powinno wystarczyć na odpowiednie zaplanowanie pobytu. Już pod koniec czerwca będziemy znać pogodę na lipiec, a w połowie lipca powinniśmy wiedzieć jak będzie pogodowo wyglądać początek sierpnia. W tabeli po prawej stronie znajdziecie Państwo informację o aktualnej pogodzie w wybranych miejscowościach nad morzem.

PS: redakcja nie ponosi odpowiedzialności za sprawdzalność powyższych prognoz ;-), jednak z całego serca tego Państwu życzymy 🙂

 

 

59 opinii dla “Pogoda nad morzem na lato – wakacje 2024

  1. Ja jade we wrzesniu mam nadzieje ze chociaz nie bedzie padac i noge zamocze we wodzie hmmm…..

  2. Ja jadę na pierwsze dwa tygodnia sierpnia do Banity i pogoda musi być w tym czasie murowana! Niezależnie od górali 🙂

  3. Wystawiam Wam 5 z małym minusem…trochę późno aktualizujecie ale faktycznie większość się zgadza! Udanej pogody na 2012!

  4. żal az czytac ,portal to zenada.piszecie co bylo rok temu i myslicie ze w tym roku to samo bedzie,wezcie sie do roboty i napiszcie cos z sensem nieroby!!!!

  5. pitolenie z tą pogodą – wszystkie serwisy pogodowe podają na pierwszy tydzień lipca deszczowo i chłodno….. Wasza pogoda to chyba z Tunezji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*