Rejsy w rytmie Disco Polo

Bogata oferta luksusowych promów Stena Line zapewnia pasażerom świetną zabawę na morzu. Teraz możesz wybrać się w niezapomniany rejs w rytmie nieśmiertelnej muzyki disco polo i przetańczyć całą noc, a nawet cały dzień!

stena_line_rejs_disco_polo

Przygotuj się na pełną atrakcji noc na statku. Na początek gorąca impreza, którą poprowadzą DJ Orion i DJ Alexx, a potem prawdziwy hit wieczoru – koncert 3 zespołów disco polo: Basta, Spike i Rafta! Przy ich muzyce nogi same podrywają się do tańca, a atmosfera zabawy panująca na pokładzie udzieli się każdemu. Przez cały czas można korzystać z oferty restauracji i drink barów, a także spróbować szczęścia w grze w Black Jacka lub na automatach.

Dowiedz się więcej o atrakcjach na promie i programach rejsów – www.stenaline.pl

Po całonocnym szaleństwie doskonale da się wypocząć w wygodnej, 2-osobowej kabinie z łazienką, a następnego dnia znów czeka na nas mnóstwo rozrywek. Od rana można podziwiać z pokładu piękne wybrzeże Szwecji, a po południu czas na lunch w formie szwedzkiego stołu (z piwem bez ograniczeń!). Potem warto zrelaksować się w którymś z barów, obejrzeć film na dużym ekranie lub zagrać w bingo, a przede wszystkim przypomnieć sobie wczorajsze emocje na imprezie Back to disco, gdzie będzie można znów potańczyć, a także spotkać się z gwiazdami poprzedniego wieczoru i upolować ich autografy.

disco-stars-live7-stena-line

Ceny za ten pełen zabawy rejs zaczynają się już od 149 zł/os.

Wypłynięcie z Gdyni – 21.00, powrót – 19.30 następnego dnia.

W rejsie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 20 lat, lub znajdują się pod opieką osoby spełniającej te wymagania.

Najbliższy rejs Disco Stars Live już 22.02.2014!

Byliście już na rejsie Disco ze Stena Line? Czekamy na Wasze opinie! Zobacz jakie rytmy usłyszysz podczas imprezowego rejsu na morzu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*