Skok z nieba prosto na plażę – skoki spadochronowe nad morzem

Wiatr we włosach, prędkość, adrenalina…ciekawe jak Wy opisalibyście uczucie swobodnego spadania z 4000 metrów na granicy morza i plaży?! Prędkość w trakcie skoku spadochronowego dochodzi do 240 km/h!

 Skoki spadochronowe w tandemie nad morzem - Półwysep Helski

Zejdźmy jeszcze na chwilę na ziemię! Żeby samodzielnie skorzystać z tej niebywałej atrakcji należy mieć odpowiednie uprawnienia. Na szczęście, w naszym kraju nie brakuje profesjonalistów, z którymi możecie skakać w tandemie (czyli we dwoje). Skoki nad Półwyspem Helskim organizowane są przez jedną z najstarszych szkół spadochronowych w Polsce czyli AFF.COM.PL. Szkoła dysponuje własnym samolotem Cessna Caravan C208B, na którego pokład zabiera 18-tu skoczków. Po ok. 10 minutach lotu, który już sam w sobie dostarczy Wam pięknych widoków, wzniesiecie się na wysokość 4000 m z której oddacie skok. Waszymi opiekunami będą Mistrzowie Polski w akrobacji zespołowej, więc możecie czuć się spokojni o swoje bezpieczeństwo i oddać się chwili. 

Koniecznie zobacz materiał ze skoku nad Półwyspem:

Nie będziemy ukrywać – to nie jest najtańsza atrakcja. Cena skoku w tandemie to 900 pln (przy wcześniejszej rezerwacji są spore rabaty). W cenie profesjonalna opieka, niezbędny sprzęt no i najważniejsze – skok z 4000 m z widokami, których nie można opisać słowami. Jeżeli jednak tą wyjątkową chwilę chcecie uwiecznić na materiale foto/video – musicie liczyć się z wynajęciem dodatkowego skoczka, który przygotuje dla Was profesjonalny materiał – to dodatkowe 350 pln. 

Hel Skoki spadochronowe nad morzem-cena opinie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*