Rodzinna Szwecja–moc atrakcji i rejs promem

Jak sprawić swojemu dziecku radość i zaskoczyć go czymś niezwykłym? Można zafundować mu rejs promem, podczas którego czeka go masa atrakcji i wspaniałych przygód. A wycieczka po Szwecji i wizyta w którymś z tamtejszych parków rozrywki sprawi, że będzie to niezapomniane przeżycie.

Dla naszych maluchów morski rejs to atrakcja sama w sobie, ale jeśli wybierzemy opcję „Szwecja dla dzieci”, czeka na nie dużo więcej ciekawych niespodzianek. Przygotowano dla nich programy rozrywkowe podczas podróży, a po dopłynięciu do Kalskrony zwiedzanie z przewodnikiem, wizyta w porcie marynarki wojennej i Muzeum Morskim oraz specjalne animacje – szukanie ukrytego skarbu. Przewidziano także czas wolny. Aby choć na chwilę dzieci nie zdążyły się znudzić, potem czeka je wizyta w Barnens Lekland (ogromny plac zabaw z mnóstwem przeróżnych atrakcji, zjeżdżalniami i basenami z piłkami) lub w Boda Borg (polecany dla starszych dzieci czarodziejski labirynt i tor przeszkód). A kiedy po całym dniu zabawy prom odpłynie z powrotem do Polski, a maluchy zasną, rodzice mogą wybrać się na zabawę do któregoś z barów czy restauracji na pokładzie. Koszt biletu na wycieczkę dla jednej osoby to 419 zł.

Oczywiście można też zaplanować sobie czas samemu, zabrać na prom samochód, a po dopłynięciu odwiedzać po kolei szwedzkie parki rozrywki. W pobliżu Karlskrony jest ich kilka, a jeśli odjedziemy nieco dalej, znajdziemy kolejne, jest ich tu naprawdę bez liku. Można zabawić się w małego odkrywcę w centrum edukacyjno-eksperymentalnym Kreativum, popływać i urządzić sobie rodzinny piknik na farmie-parku rozrywki Barnens Gård albo zostać przyrodnikiem w Krainie Łosi i Szkła. Jeśli mamy więcej czasu, możemy pojechać na pobliską wyspę Olandię, gdzie mieści się park rozrywki Ölands Djur & Nöjespark, poznać Świat Astrid Lindgren, a nawet pojechać do duńskiego Legolandu. Rejsy promem do Szwecji ze Stena Line dają dzieciom nieograniczone możliwości zabawy.

Sprawdź szczegóły na www.StenaLine.pl