wczasy odchudzające

Wczasy odchudzające nad morzem

wczasy odchudzające

Myśleliście kiedyś o wczasach odchudzających nad morzem? Ponieważ coraz więcej pracujemy, mamy coraz mniej czasu, aby zadbać o siebie i swoje zdrowie. Dopiero po jakimś czasie dostrzegamy, że mamy nadwagę, a nasza sylwetka nie jest taka, jakiej byśmy sobie życzyli. Nieraz urlop jest jedyną okazją, żeby coś z tym zrobić, zwłaszcza że można teraz doskonale połączyć to z wypoczynkiem w jakimś uroczym zakątku i zaplanować sobie wczasy odchudzające nad morzem.

W tej chwili tego typu ofert jest naprawdę bez liku, a każdą z nich można dobrać odpowiednio do swojego wieku, sprawności fizycznej, wagi i zasobności portfela. Odchudzanie nad morzem daje nam kilka dodatkowych korzyści. Dużą zaletą takiego wyjazdu jest nadmorski klimat sprzyjający zdrowiu, a także wspaniałe tereny do aktywności na świeżym powietrzu. W wielu ośrodkach wczasowych, sanatoriach czy hotelach spa przygotowuje się specjalne programy z dostosowywanymi indywidualnie ćwiczeniami, zajęciami sportowymi, zabiegami wyszczuplającymi oraz dietą. Dzięki temu można po prostu wyjechać na turnus nie martwiąc się niczym i liczyć na to, że po powrocie będziemy czuć się i wyglądać lepiej. Mamy wówczas niepowtarzalną okazję skorzystać z porad specjalistów – lekarzy, dietetyków i kosmetologów, którzy nauczą nas, jak najlepiej dbać o siebie i pomogą wykształcić nam dobre nawyki, które będą procentować także po powrocie z wczasów odchudzających.

Gama zajęć podczas wczasów odchudzających nad morzem jest wyjątkowo szeroka, nie ma więc obaw, że będziemy się nudzić: Nordic Walking na plaży, basen, sauna, siłownia, jacuzzi, masaże wyszczuplające, profesjonalne zabiegi kosmetyczne i SPA z użyciem najnowszego sprzętu, np. laserów i wysokiej jakości kremów. Bardzo często sprawdza się parametry organizmu każdego wczasowicza na początku i na końcu turnusu, aby jak najlepiej wybrać program, a potem zobaczyć, czy odchudzanie przyniosło spodziewane efekty. Można jednak nie martwić się, że tego typu wczasy odchudzające nad morzem będą niekończącym się wysiłkiem. Zazwyczaj organizator dba też o rozrywkę, są więc też ogniska i wieczorki taneczne. Zdrowy wypoczynek także jest możliwy! Tylko pamiętajcie – to czy schudniecie, a przede wszystkim czy utrzymacie mniejszą wagę zależy przede wszystkim od Was i od Waszej systematycznej pracy!

Czy byliście już na wczasach odchudzających nad morzem? Jakie były wasze wrażenia?
 Turnusy SPA - odchudzanie nad morzem

2 opinii dla “Wczasy odchudzające nad morzem

  1. Dzien dobry, interesuja mnie skuteczne wczasy odchudzajace nad morzem Baltyckim, w ostatnim tygodniu czerwca dla 2 osob. Dziekuje

  2. Wczasy odchudzające nad morzem to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Z jednej strony mamy wyjątkowy klimat i atmosferę nadmorskich miejscowości, dobroczynny wpływ jodu na nasz organizm, a z drugiej strony dbamy o naszą sylwetkę i się nie opychamy tuczącymi fastfoodami tylko przyjmujemy gotową dietę dobraną przez specjalistów. Oferta wczasów odchudzających jest coraz bardzie bogata. W tej chwili chyba w każdej miejscowości nadmorskiej jest co najmniej kilka obiektów oferujących taką ofertę. Kożystając z okazji pragnę zaprosić na sylwestra nad morze do przepięknej miejscowości Międzyzdroje. Sylwester nad morzem również może być wyjątkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*