wczasy odchudzające

Wczasy odchudzające nad morzem


wczasy odchudzające

Myśleliście kiedyś o wczasach odchudzających nad morzem? Ponieważ coraz więcej pracujemy, mamy coraz mniej czasu, aby zadbać o siebie i swoje zdrowie. Dopiero po jakimś czasie dostrzegamy, że mamy nadwagę, a nasza sylwetka nie jest taka, jakiej byśmy sobie życzyli. Nieraz urlop jest jedyną okazją, żeby coś z tym zrobić, zwłaszcza że można teraz doskonale połączyć to z wypoczynkiem w jakimś uroczym zakątku i zaplanować sobie wczasy odchudzające nad morzem.

W tej chwili tego typu ofert jest naprawdę bez liku, a każdą z nich można dobrać odpowiednio do swojego wieku, sprawności fizycznej, wagi i zasobności portfela. Odchudzanie nad morzem daje nam kilka dodatkowych korzyści. Dużą zaletą takiego wyjazdu jest nadmorski klimat sprzyjający zdrowiu, a także wspaniałe tereny do aktywności na świeżym powietrzu. W wielu ośrodkach wczasowych, sanatoriach czy hotelach spa przygotowuje się specjalne programy z dostosowywanymi indywidualnie ćwiczeniami, zajęciami sportowymi, zabiegami wyszczuplającymi oraz dietą. Dzięki temu można po prostu wyjechać na turnus nie martwiąc się niczym i liczyć na to, że po powrocie będziemy czuć się i wyglądać lepiej. Mamy wówczas niepowtarzalną okazję skorzystać z porad specjalistów – lekarzy, dietetyków i kosmetologów, którzy nauczą nas, jak najlepiej dbać o siebie i pomogą wykształcić nam dobre nawyki, które będą procentować także po powrocie z wczasów odchudzających.

Gama zajęć podczas wczasów odchudzających nad morzem jest wyjątkowo szeroka, nie ma więc obaw, że będziemy się nudzić: Nordic Walking na plaży, basen, sauna, siłownia, jacuzzi, masaże wyszczuplające, profesjonalne zabiegi kosmetyczne i SPA z użyciem najnowszego sprzętu, np. laserów i wysokiej jakości kremów. Bardzo często sprawdza się parametry organizmu każdego wczasowicza na początku i na końcu turnusu, aby jak najlepiej wybrać program, a potem zobaczyć, czy odchudzanie przyniosło spodziewane efekty. Można jednak nie martwić się, że tego typu wczasy odchudzające nad morzem będą niekończącym się wysiłkiem. Zazwyczaj organizator dba też o rozrywkę, są więc też ogniska i wieczorki taneczne. Zdrowy wypoczynek także jest możliwy! Tylko pamiętajcie – to czy schudniecie, a przede wszystkim czy utrzymacie mniejszą wagę zależy przede wszystkim od Was i od Waszej systematycznej pracy!

Czy byliście już na wczasach odchudzających nad morzem? Jakie były wasze wrażenia?
 Turnusy SPA - odchudzanie nad morzem

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

2 opinii dla “Wczasy odchudzające nad morzem

  1. Dzien dobry, interesuja mnie skuteczne wczasy odchudzajace nad morzem Baltyckim, w ostatnim tygodniu czerwca dla 2 osob. Dziekuje

  2. Wczasy odchudzające nad morzem to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Z jednej strony mamy wyjątkowy klimat i atmosferę nadmorskich miejscowości, dobroczynny wpływ jodu na nasz organizm, a z drugiej strony dbamy o naszą sylwetkę i się nie opychamy tuczącymi fastfoodami tylko przyjmujemy gotową dietę dobraną przez specjalistów. Oferta wczasów odchudzających jest coraz bardzie bogata. W tej chwili chyba w każdej miejscowości nadmorskiej jest co najmniej kilka obiektów oferujących taką ofertę. Kożystając z okazji pragnę zaprosić na sylwestra nad morze do przepięknej miejscowości Międzyzdroje. Sylwester nad morzem również może być wyjątkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*