Hel w Google Street View

Kolejna rewolucyjna technologia Google dotarła już nad polskie morze. Dzięki Street View od niedawna można nie wychodząc z domu zobaczyć wiele miejsc w Trójmieście i na Pomorzu.

W znanym serwisie Google Maps dostępne jest maksymalne zbliżenie całych ulic i miast, a nawet wirtualny spacer. Wszystko dzięki nowoczesnej panoramicznej technice fotografowania. Firma Google postanowiła przybliżyć nasz kraj turystom z zagranicy, którzy mogą teraz dokładnie sprawdzić, jak wygląda Polska jeszcze zanim przyjadą na EURO 2012


Street View Google Hel-spacer

Korzystając z Google Street View warto wybrać się na Hel, który w końcu położony jest bardzo blisko Gdańska, jednego z miast-gospodarzy zbliżającego się turnieju. W sezonie z Trójmiasta pływa tam nawet tramwaj wodny. Można więc zacząć swoją wycieczkę w helskim porcie, potem przejść na reprezentacyjną ulicę Wiejską, tam gdzie znajduje się Muzeum Rybołówstwa, a następnie zobaczyć piękną plażę w Helu. Wszystko to da nam obraz miejscowości i może pomóc zdecydować, czy chcemy się tam wybrać. Można też w ten sposób sprawdzić okolicę, w której rozważamy rezerwację noclegu, albo sprawdzić, jak najlepiej dojść np. do fokarium. Natomiast dla ochrony prywatności fotografowanych ludzi wszystkie twarze i numery rejestracyjne samochodów są zamazane.

Zobacz jak wygląda Hel w Google Street View:


Hel Street View Google  

A tu możesz rozpocząć swój wirtualny spacer po Helu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*