Rodzinne Święta nad morzem-Pakiet pobytowy

Szukasz sprawdzonego miejsca na rodzinny pobyt nad morzem podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia? Z pewnością oferta Hotelu Astor z Jastrzębiej Góry powinna Cię zainteresować. świąteczna atomsfera, wyśmienite menu, atrakcje dla dzieci i dorosłych a także bliskość morza oraz piękne, sosnowe lasy. Zaledwie 100 m od Bałtyku, który w tym czasie oferuje nasycone jodem powietrze.

Sprawdź szczegóły: www.astorhotel.pl 

W dniach 21-29 grudnia obowiązuje specjalna świąteczna oferta. Cena pokoju dwuosobowego to już 285 pln, a cena apartamentu zaczyna się już od 335 pln – warto zaznaczyć, że to cena ze śniadaniem, obiadokolacją (w pierwszy i drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia śniadanie i obiadokolacja w formie świątecznego bufetu (z elementami kuchni regionalnej). W pakiet wliczono również Uroczystą Kolację Wigilijną połączoną z poszukiwaniami prezentów pod choinką, a 25.12 świąteczna impreza z DJ-em. 

Jednak oferta Hotelu Astor zawiera znacznie więcej np. nielimitowane korzystanie z basenu, warsztaty tworzenia ozdób choinkowych połączone z konkursem na najładniejszą bombkę, rodzinne ubieranie choinki oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci – którzy w tym hotelu mają status VIPów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*