Władysławowo imprezy 2014 Eska Lech i inne

Wśród wielu młodych ludzi wypoczywających nad morzem we Władysławowie krążą wręcz legendy o odbywających się tu imprezach. Wybór jest naprawdę ogromny, podczas wakacji praktycznie codziennie dzieje się tu coś ciekawego – koncerty gwiazd, imprezy klubowe, różnorodna muzyka i mnóstwo ciekawych miejsc do zabawy!

Zobacz jak się bawi na plaży w Dyskotece La Plage

Sprawdź, co będzie się działo we Władysławowie latem 2014-już wkrótce program: 

Chyba najbardziej popularną obecnie imprezą jest Eska Live Active Festival – seria weekendowych koncertów trwających cały lipiec i sierpień, podczas których na scenie prezentują się najlepsi dj-e z Polski, a także wielu znanych zagranicznych wykonawców. W zeszłym roku byli to m.in. Tede, Sidney Polak, Mrozu, East West Rockers, Robert M czy Matt Pokora. Koncerty odbywają się we Władyslawowie-Chłapowie, w zbudowanym na 5000 m2 Live Active Club. Są tu dwie sceny i restauracja, a całość wzorowana jest na najlepszych klubach Ibizy. Niestety w 2012 Eska przeniosła się do Sopotu…jednak będzie dużo innych ciekawych imprez!

Dużym zainteresowaniem cieszą się też imprezy w klubie Lecha położonym tuz przy porcie we Władysławowie, na ulicy Kolejowej. Ustawiony na plaży duży namiot może pomieścić naprawdę wielu gości, którym serwuje się głównie muzykę w stylu dance i pop. Spora grupa imprezowiczów uważa, że Lech to najlepsze miejsce do zabawy we Władysławowie.

Warto wymienić także takie miejsca jak Czarny Koń (specjalizujący się w muzyce elektronicznej i klubowej), znane z gorących imprez  Buratino (tu można pobawić się też przy karaoke), namiot Żywca na plaży za ośrodkiem sportu oraz Drewutnia (tu można liczyć na muzykę na żywo).

Już niedługo na stronach Czasnadmorze.pl dowiecie się, jak dokładnie będą wyglądać imprezy 2013 we Władysławowie – sprawdź również zapowiedzi innych koncertów i imprez nad morzem –  sprawdź również Video przewodnik po najlepszych dyskotekach nad morzem

Polecamy film z Eska Live Actice Festiwal Władysławowo:

 

 

4 opinii dla “Władysławowo imprezy 2014 Eska Lech i inne

  1. Artykuł trochę wprowadza czytelników w błąd ponieważ w tym roku ESKI w Chłapowie nie będzie. Przenieśli się do Sopotu.

  2. Ja byłem na Eska live active w zeszłym roku!! chodziłem codziennie przez 2 tygodnie i poprostu rewelka!! muza,panienki,alko no i muza;)) już sie nie moge doczekać bo w lipcu jade i pierwsze co to na Eske!!!!

  3. W tekście jest informacja o „DUO” – ten night club, w którym faktycznie były imprezy całkiem fajne – niestety nie istniej co najmniej od dwóch lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*