Wygraj pobyty nad morzem i cyfrową lustrzankę!

Przedłuż wakacje i wygraj pobyty nad morzem w hotelu z basenem lub rodzinnym pensjonacie z salą zabaw dla dzieci. Prześlij fotkę z wakacji i wygraj zaawansowaną cyfrową lustrzankę. Zdobądź vouchery na odbitki oraz zestawy kosmetyków, które pozwolą cieszyć się dłużej letnią opalenizną. Zadanie jest proste: wyraź na zdjęciu dlaczego Kochasz Bałtyk! Może będzie to piękny krajobraz, a może budowanie zamku z piasku na plaży czy impreza z przyjaciółmi…to Ty wiesz najlepiej co skłania Ciebie i prawie połowę Polaków do wyboru Bałtyku, jako najlepszego miejsca na wakacyjny wypoczynek.

Zgłoszenia przyjmowane są w dwóch kategoriach: „Mój Bałtyk” – kategoria w której uczestnicy mają pełną dowolność wyrażenia swoich emocji i najpiękniejszych ich zdaniem miejsc w nadmorskich kurortach. Druga kategoria to „Dzieci Kochają Bałtyk” – bo przecież nikt lepiej nie wyraża emocji niż dzieci, to ich uśmiech i radość z chwil na plaży czy nadmorskich atrakcji jest nie do przecenienia.

Zdjęcia należy zgłaszać za pomocą formularza dostępnego na stronie www.konkurs.czasnadmorze.pl od 01 lipca do 25 sierpnia 2013 r. Atrakcyjne nagrody przyzna Jury, a nagrodę publiczności otrzyma autor zdjęcia z największą ilością głosów.

Patronaty nad konkursem objęły Polska Organizacja Turystyczna oraz Związek Miast i Gmin Morskich.

Sponsorami nagród są Hotel Astor Jastrzębia Góra, Cyfrowe Laboratorium Obrazu DIMLAB.pl oraz producent kosmetyków ZIAJA oraz portal www.czasnadmorze.pl. Nagrodę specjalną ufundował Związek Miast i Gmin Morskich.

Inicjatorem konkursu jest nowo powstała organizacja non-profit „Centrum Promocji Kocham Bałtyk”, której nadrzędnym celem jest realizacja projektów przyczyniających się do wspierania pozytywnego wizerunku Bałtyku, a w szczególności okolic Półwyspu Helskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*