Zlot motocyklowy nad Wdą 2013

Dla tych, którzy kochają ryk silników motocykli, to wydarzenie jest spełnieniem marzeń. Na trzy letnie dni miłośnicy motoryzacji spotkają się, by przetestować swoje maszyny w przeróżnych zawodach i po prostu dobrze się bawić.

Nieopodal małego miasteczka Czarna Woda od 29 czerwca do 1 lipca będzie można zobaczyć popisy motocyklistów, a także samemu uczestniczyć w różnego rodzaju zawodach i turniejach. Przede wszystkim będą to zmagania typu enduro, ale nie zabraknie także nieco luźniejszych, czasem mających nawet charakter humorystyczny, konkurencji. Urządzono tutaj tor off-road, który dla wielu kierowców może stanowić nie lada wyzwanie. Zobaczyć będzie można jak uczestniczy pokonują rów z wodą, slalomy, a nawet zarośla wzdłuż rzeki. Do tradycji wszedł też konkurs „palenia gumy”. Wszyscy zwycięzcy mogą liczyć na niecodzienne nagrody.

Ale to nie koniec atrakcji. Motocykliści mają w zwyczaju urządzać paradę, przejeżdżając ulicami Czarnej Wody, w zeszłym roku przygotowali nawet specjalny program animacji dla dzieci. Przez cały czas trwania zlotu będzie można skorzystać z oferty stoisk gastronomicznych, a wieczorem posłuchać dobrej muzyki na żywo. Zapowiada się więc świetna zabawa.

Dojazd na Zlot nad Wdą:


Wyświetl większą mapę

A tak wygląda jazda enduro:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*