kolobrzeg atrakcje

Bastion Panzer Kołobrzeg

Wszyscy fani militariów, a także ci, którzy po prostu lubią zastrzyk adrenaliny, w Kołobrzegu znajdą dla siebie prawdziwy raj. W otoczeniu zieleni mieści się tu Bastion, przy którym zebrano całą kolekcję wciąż działającego sprzętu pancernego, a do tego dużo więcej.

kolobrzeg atrakcjeMożna tutaj podziwiać czołg, transportery opancerzone, samochody pancerne, a także pływający transporter. Specjaliści wytłumaczą każdemu specyfikę poszczególnych pojazdów i objaśnią techniczne zawiłości. Największą jednak frajdę sprawiają przejażdżki po poligonie, podczas których można przekonać się na własnej skórze, jak działa taki sprzęt bojowy. Realizmu dodają hełmofony i wojskowa muzyka.

Ale to nie jedyne atrakcje na terenie Bastionu, jest tu także strzelnica broni pneumatycznej, wyjątkowo dobrze zaopatrzony sklep z artykułami wojskowymi, a nawet kuchnia polowa. Wszystko to sprawia, że jest to świetne miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez integracyjnych oraz zajęć dla grup szkolnych. Bo tak naprawdę podczas zabawy ze sprzętem pancernym świetnie czują się zarówno mężczyźni, jak i kobiety oraz dzieci.

Co roku na terenie poligonu odbywa się też Piknik Wojskowy, podczas którego organizowane są takie atrakcje jak przelot samolotów wojskowych, turniej strzelecki czy inscenizacja walk.


Czy lubicie takie przygody, jakie czekają na Was w Bastionie w Kołobrzegu? Chcielibyśmy znać wasze opinie!

Bastion Panzer Kołobrzeg 


Wyświetl większą mapę

Kołobrzeg, ul. Koszalińska
e-mail: biuro@bastion-panzer.com.pl
tel. kontaktowy: 0 506 285 760
 

3 opinii dla “Bastion Panzer Kołobrzeg

 1. złodzieje!!!!!
  co innego mówią przez telefon, a jak przejechałem 400km i dojechałem na miejsce.
  okazało się ze musi być grupa a najlepiej jakas kolonia aby się przejechać…aaa co lepsze jak jest tzw mróz to nawet niema takiej opcji żeby na niego popatrzeć…
  aaa na końcu Pan dodał ze najlepiej jak jest dużo ludzi żeby się opłacało, bo musi go dwa dni myć!!!!

  KRĘTACZE!!!!!

  Nie POLECAM!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*