Konkurs

Konkurs na 6 Cudów Bałtyku – głosowanie trwa!

KonkursPo wielkim sukcesie konkursu na nowych 7 Cudów Świata, wystartował konkurs na 6 cudów Bałtyku, ale nie bądźcie zdziwieni gdy poza miejscowościami nadmorskimi zobaczycie w nim nawet Zamość…już wyjaśniamy dlaczego.

Głównym celem konkursu na „6 Cudów Bałtyku” jest promocja promocja potencjałów dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego Regionu Morza Bałtyckiego. Autorzy konkursu mówiąc „Regionu Morza Bałtyckiego” mają na myśli wybrane miasta i wydarzenia w ramach całego obszaru krajów, które leżą nad Bałtykiem, dlatego wśród zgłoszeń z Polski oprócz Łeby, Mola w Sopocie i Gdańska można znaleźć również Malbork, a nawet Zamość i Wieliczkę! Wspierajmy polskich kandydatów – głosujmy na 6 Cudów Bałtyku!

Nominacje do konkursu zostały zgłoszone przez 25 partnerów projektu

 

Głosowanie w konkursie odbywać się będzie w kilku etapach.. Po pierwszym etapie pozostaną 33 miejsca dziedzictwa, które otrzymały największą liczbę głosów. Etap, w którym można już głosować potrwa do końca 30 maja 2012 r. Kolejne rundy będą trwały w miesiącach czerwiec -lipiec i sierpień-wrzesień.

  

Liderem konkursu jest Uniwersytet w Greifswaldzie, a polskim partnerem odpowiedzialnym za prowadzenie konkursu jest Krajowa Fundacja Kultury Przedsiębiorczości w Gdyni.

 

Tutaj: strona na której można oddawać głosy na 6 cudów Bałtyku

3 opinii dla “Konkurs na 6 Cudów Bałtyku – głosowanie trwa!

  1. Zamek Malborku, Gdańsk , park Słowiński,Kaszuby, Wyspa Wolin ,Uznam,
    Latarnie Morskie, Mielno, Pobierowo ,Sarbinowo ,Ustka,Darłowo ,Sopot molo ,Monciak ,

  2. Mimo wszystko dziwny dobór miejsc, ale grunt że mówi się pozytywnie o Bałtyku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*