Rodzinny Sylwester nad morzem 2015 z balem dla dzieci

Rodzinny sylwester nad morzem-MAROKO
Poszukujesz wyjątkowej oferty na rodzinną rozrywkę podczas najważniejszej nocy w roku? Chcesz mieć pewność że Sylwester 2014/2015 będzie wyjątkowy zarówno dla Ciebie jak i Twoich dzieci? Koniecznie sprawdź ofertę rodzinnego pobytu noworocznego nad morzem przygotowanego przez Hotel Astor z Jastrzębiej Górze.

Rodzinny sylwester nad morzem-noworoczny

Maroko nad Bałtykiem? Tak! W tym roku Hotel Astor zaprasza na tematyczną zabawę sylwestrową w marokańskich klimatach. Nie zabraknie więc bogactwa kultury i jednej z najbardziej aromatycznych kuchni świata. Atrakcją dla gości będzie nie tylko wyjątkowy wystrój ale także SUK -czyli targ, który jest sercem każdego miasta. W programie dodatkowo cała moc atrakcji: pokazy tańca, konkursy, muzyka na żywo, bogate menu, open bar podczas całej imprezy!! Wszystko to w cenie 349 pln/osoba – skorzystaj z 10 % zniżki – sprawdź ofertę sylwestrową tutaj. Hotel z basenem!!! Zobacz jak bawiliśmy się rok temu!

Sylwestrowy Kinder Bal dla dzieci

Jak na hotel przyjazny rodzinie przystało, w ramach pobytów noworocznych przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci. Na najmłodszych gości czeka wspaniała bajkowa podróż z cudowną lampą Alladyna. Kinder Bal dla dzieci w wieku 4-10 lat będzie trwał od 19:00 do 01:00. W tym czasie każdy mały podróżnik otrzyma paszport oraz tajemniczy kluczyk. Teraz wystarczy wygodnie rozsiąść się na latającym dywanie i wypatrywać przygody. Profesjonalne animacje pozwolą przejść wspólnie przez krainę 40 rozbójników i dojść do pełnego skarbów Pałacu Sułtana. Uwaga: W hotelu kraina zabawy dla dzieci

Sprawdź szczegóły Kinder Balu tutaj!

Atrakcje dla dzieci Sylwester nad morzem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*