wędkarstwo morskie - połowy dorsza na morzu

Połowy dorsza na Bałtyku

wędkarstwo morskie - połowy dorsza na morzuW Polsce wędkowanie jest bardzo popularne, ale z uwagi na to, że jest to zajęcie niezwykle pracochłonne, niewielu potrafi znaleźć dziś na to czas. Dlatego też wiele firm wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i organizuje specjalne rejsy wędkarskie, podczas których połów dorsza na Bałtyku jest łatwy i przyjemny.
 

Często nie trzeba mieć nawet własnego sprzętu, gdyż wszystko zapewnia organizator. W zależności od oferty i parametrów danego statku, istnieje nawet możliwość wykorzystania echosondy, aby bez problemu trafić na największe ławice. Zazwyczaj do dyspozycji uczestników takich rejsów jest też kuchnia, w której można od razu przyrządzić złowione przez siebie dorsze. A jeśli ktoś chce wypłynąć na dłużej, powinien poprosić firmę przygotowującą dany rejs o pomoc w rezerwacji noclegów. Można też spędzić noc na morzu, gdyż sporo jednostek posiada sypialnie. To także doskonały pomysł na różnego rodzaju imprezy integracyjne, bo wspólna przygoda na morzu zbliża jak mało co. Tego typu rejsy organizuje się praktycznie we wszystkich większych portach na Morzu Bałtyckim – Łebie, Ustce, Mielnie czy Krynicy Morskiej. Słynie z tego także Władysławowo oraz Jastarnia.

A czy Wy lubicie wędkować? A może byliście już kiedyś na takim rejsie? Jeśli tak, to opowiedzcie nam o swoich wrażeniach.

 wędkarstwo morskie władysławowo ustka kołbrzeg

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*