sztuczny stok narciarski Trójmiasto

Całoroczny Stok Narciarski Skimondo Gdańsk

Na Pomorzu już od jakiegoś czasu działa kilka stoków narciarskich, ale teraz mieszkańcy Trójmiasta i okolic będą mieli okazję cieszyć się białym szaleństwem na okrągło. A to dzięki krytemu sztucznemu stokowi.

sztuczny stok narciarski TrójmiastoAmatorzy szusowania po białym puchu zazwyczaj przez cały rok muszą czekać na zimowy wyjazd na narty lub snowboard. Sezon w Polsce nie jest zbyt długi i w związku z tym nie mają za dużo okazji, aby ćwiczyć swoje umiejętności. Z drugiej strony na pewno wiele osób chciałoby pojechać na narty, ale nie mają okazji, aby nauczyć się podstaw i przez to ich zapał słabnie. Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest więc całoroczny sztuczny stok narciarski, na którym można zjeżdżać do woli. Co więcej, jest on bardzo bezpieczny, nie ma na nim tłoku i nie trzeba tracić czasu na wjazdy wyciągami.
 

kryty stok narciarski Skimondo TrójmiastoAtrakcje Całoroczny Stok Narciarski Skimondo Gdańsk

 

W krytej hali znajdują się dwa stoki wyglądem przypominające wielką bieżnię, pokrytą materiałem o podobnych właściwościach jak śnieg. Każdy stok ma powierzchnię 36 m2, dzięki czemu jednocześnie mogą zjeżdżać na nim 3 osoby, i nachylony jest pod kątem 13 stopni, co pozwala osiągnąć prędkość około 25 km/h. Cały system posiada wymagane certyfikaty i jest wyjątkowo bezpieczny, w każdej chwili może być zatrzymany przez instruktora, przez co idealnie nadaje się także dla dzieci. Podczas jednej godziny na sztucznym stoku można spalić aż 700 kalorii, czyli tyle, ile w trakcie całego dnia w górach. W ciągu 10 minut można pokonać tu aż 4 km. W Skimondo można korzystać z profesjonalnego sprzętu narciarskiego, dostosowanego do sztucznego stoku. Za wypożyczenie nie ponosi się dodatkowych opłat. Każdy dostaje własną kartę Skipass, którą można doładowywać. Są tu więc doskonałe warunki do nauki pod okiem doświadczonych instruktorów. Dodatkową atrakcją jest też możliwość wypróbowania niezwykłego symulatora rzeczywistości Oculus Rift. Dzięki niemu mamy wrażenie, jakbyśmy samemu uczestniczyli w grze. 
 

Ceny biletów Całoroczny Stok Narciarski Skimondo Gdańsk
 
Aby korzystać ze stoku w Skimondo trzeba doładować kartę Skipass.
 
Ceny za jeden cykl-10 minutowy set
 
godziny                              9.00-12.00                   12.00-16.00                 16.00-21.00
 
poniedziałek                           14 zł                               19 zł                             21 zł
wtorek-czwartek                     17 zł                               19 zł                             21 zł
piątek                                       17 zł                               19 zł                             23 zł
sobota-niedziela                    23 zł                               23 zł                             23 zł
 
Skimondo oferuje karnety i liczne promocje. Można wykupić też pakiety nauki jazdy. Korzystaliście już? Czekamy na Wasze opinie!
 

2 opinii dla “Całoroczny Stok Narciarski Skimondo Gdańsk

  1. Cieszę się, że w Gdańsku powstają takie miejsca, jak skimondo. Można ciekawie i aktywnie spędzić czas. 🙂

  2. Byłam w skimondo wraz z rodziną i było bardzo przyjemnie. Dawno nie spędziliśmy tak miłego popołudnia razem. Nauczyliśmy się jeździć na nartach, mój syn na desce. Bardzo sobie chwalimy to miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*