atrakcje nad morzem Kołobrzeg

Aquapark Kołobrzeg

Kołobrzeg to prawdziwe centrum rozrywki nad morzem. Wśród tutejszych licznych atrakcji znajduje się także nowoczesny Aquapark.

Aquapark KołobrzegTuryści wybierający wypoczynek w Kołobrzegu uwielbiają morskie kąpiele i plażowanie. Niestety kapryśna pogoda sprawia, że nie zawsze mogą cieszyć się słońcem. Nie muszą wówczas jednak przesiadywać w hotelu, czekając na przyjście cieplejszych dni. Mogą korzystać z aquaparku z wieloma wodnymi atrakcjami, na które nie mogliby liczyć nad brzegiem morza. W ten sposób sezon turystyczny w Kołobrzegu może trwać cały rok.

 park wodny Kołobrzeg ceny opinie Aquapark

Atrakcje Aquapark Kołobrzeg

 

Kompleks basenowy w Kołobrzegu oferuje swoim gościom wodną rozrywkę na najwyższym poziomie. Na terenie basenu rekreacyjnego działają dwie zjeżdżalnie. Jedna łagodna o długości 63 m przeznaczona jest dla wszystkich od 8. roku życia. Można też na niej zjeżdżać we 2 osoby (rodzic z dzieckiem na kolanach). Druga to szybka, 34-metrowa zjeżdżalnia Turbo, z której można korzystać mając co najmniej 12 lat. Dużą atrakcją jest także dzika rzeka, liczne dysze do hydromasażu, bicze i kaskady wodne oraz gejzer powietrzny. Relaks zapewniają 4 wanny jacuzzi z hydromasażem, sauna sucha dla 20 osób oraz łaźnia parowa dla 10-12 osób. Dzieciom do gustu z pewnością przypadnie brodzik głębokości 40 cm z małą zjeżdżalnią. Temperatura wody w brodziku wynosi około 30 ºC. Jest tu też sporo piłek, dmuchanych wodnych zabawek i desek do pływania. Można zresztą zapisać się na zajęcia nauki pływania oraz aqua aerobicu. Potem zdobyte umiejętności warto sprawdzić na dużym basenie sportowym o wymiarach 25×12,5 m. Znajduje się przy nim widownia na 130 osób.
 
 basen aquapark w Kołobrzegu atrakcje

Ceny biletów Aquapark Kołobrzeg

 
Cena za 1 godzinę
 
normalny – 13 zł 
ulgowy (szkolny, emeryci i renciści) – 9 zł 
ulgowy (dzieci 4-7 lat) – 6 zł
grupowy normalny – 10 zł 
grupowy ulgowy – 8 zł 
rodzinny (2 + 1) – 26 zł
rodzinny (2 + 2) – 30 zł
niemowlęcy – 5 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*