Gdański park naukowo-technologiczny opinie atrakcje

EduPark Gdańsk

W Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym zobaczyć można wyjątkową wystawę oraz wziąć udział w interesujących warsztatach.

Dzieci są niezwykle ciekawe świata i chętnie chłoną nową wiedzę. Wystarczy to wykorzystać i zapewnić im rozwijające zajęcia, może w przyszłości dokonają czegoś wielkiego. Na pewno dobrą drogą do tego jest wizyta w EduParku w Gdańsku, gdzie różne dziedziny nauki prezentowane są w nowoczesny i atrakcyjny sposób. Podstawą działalności EduParku są doświadczenia, a interaktywne eksponaty służą do zabawy, przy której jednocześnie zdobywa się wiedzę z zakresu fizyki, chemii czy biologii. Interaktywne stanowiska działają na wszystkie zmysły i dostarczają niesamowitych doznań.

Gdański park naukowo-technologiczny opinie atrakcje

Wystawa Stała EduPark Gdańsk

Zjawiska przyrodnicze i prawa fizyki na wystawie interaktywnej w EduParku stają się fascynujące i bardzo efektowne, można więc liczyć na świetną zabawę. W razie wątpliwości działanie urządzeń objaśniają instrukcje i edukatorzy. Na wystawie zdobywamy wiedzę z 5 dziedzin prezentowanych w działach: Środowisko, Akustyka, Optyka, Człowiek i Mechanika. Możemy zatem nauczyć się rozpoznawać tropy zwierząt, zagrać melodię skacząc po podświetlanych polach na podłodze, poznać ludzki organizm „od podszewki”, dowiedzieć się, na czym polega dźwignia czy perspektywa. Funkcjonuje tu także kącik malucha.

atrakcje nad morzem Edupark Gdańsk

Warsztaty edukacyjne dla rodzin i dzieci

Szeroka oferta warsztatów w EduPark skierowana jest dla dzieci już od 4. roku życia, zarówno w grupach przedszkolnych i szkolnych, jak i dla osób indywidualnych. Praca odbywa się w małych grupach, w atmosferze zabawy i opiera się na obserwacjach i eksperymentach. Ich wyniki są często zaskakujące i spektakularne, dzięki czemu najmłodsi łatwiej mogą przyswoić nowe zagadnienia. Ciekawą propozycją są warsztaty rodzinne, podczas których tajniki nauki można zgłębiać w gronie najbliższych, pod okiem edukatorów.

W EduParku organizowane są także zajęcia okolicznościowe, np. podczas ferii, na Mikołajki czy Andrzejki, jak również urodziny.

Sprawdź również: Najlepsze atrakcje dla dzieci w Gdańsku!

park nauki Edupark Gdańsk opinie atrakcje

Godziny otwarcia EduPark Gdańsk

poniedziałek-piątek – 8.00-16.00
sobota – 9.30-16.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*