Sopot w Google Street View

Chcesz sprawdzić, jak dokładnie wyglądają okolice twojego hotelu albo zobaczyć, jak wygląda molo w Sopocie? Od teraz możesz to zrobić z każdego miejsca na świecie. W serwisie Google Maps opcja Street View dostępna jest teraz dla Sopotu i dużej części Trójmiasta.

Specjalna panoramiczna technika fotografowania, którą zastosowała firma Google, pozwala obejrzeć wiele miejsc niemal jak na żywo. Teraz już nie tylko można będzie sprawdzić drogę na mapie, ale też wirtualnie ją przejść, przyglądając się przy tym precyzyjnie sfotografowanym wszystkim szczegółom. W Google Maps, jeśli akurat opcja Street View jest dostępna dla danego miejsca, wystarczy zastosować maksymalne zbliżenie lub przeciągnąć ikonę o kształcie człowieka. Zainteresowanie światowego giganta technologii komputerowych związane jest z chęcią przybliżenia zagranicznym turystom kraju, w którym rozgrywane będzie EURO 2012.


Sopot-Google Street View

Tak popularny kurort jak Sopot za pośrednictwem Street View na pewno będzie chciało odwiedzić wielu wirtualnych turystów. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z największymi atrakcjami miasta, a to może być pomocne w podjęciu decyzji, czy potem będziemy chcieli tam przyjechać. Wirtualny spacer po słynnej ulicy Bohaterów Monte Cassino można odbyć nawet nie wychodząc z domu. Bez trudu można dojść nią aż na sam dół, do molo i zobaczyć na własne oczy, dlaczego plaża w Sopocie jest tak wysoko w różnych rankingach plaż. To także świetny sposób na sprawdzenie, jak wygląda naprawdę hotel, w którym chcemy zarezerwować miejsce, ale też doskonały przewodnik. Dla zachowania prywatności wszyscy sfotografowani mają zamazane twarze, a samochody zasłonięte rejestracje.

Zobacz, jak wygląda Sopot w Google Street View:


Monciak na Google Street View

Wybierz się na wirtualny spacer po promenadzie i molo w Sopocie z Google Street View!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obraz CAPTCHY

*